Навісне обладнання для мінітракторів

Хочете задіяти компактну сільгосптехніку на повну силу? Вибирайте у нас навісне обладнання для міні-трактора, яке відповідає вашим вимогам. Якщо у вас мало досвіду, виникли сумніви, тоді отримаєте консультації від наших менеджерів, подивіться огляд на YouTube. Ми єдині в Україні, хто знайомить покупців з можливостями товару заочно, за допомогою інтернету: відеозв'язок і канал на «Ютубі». Спочатку дивіться - потім замовляйте.


Чому вигідно купувати додаткове оснащення для міні-трактора у нас


Навісне обладнання значно розширює можливості техніки. Різновидів так багато, що виробники комплектують міні-трактори лише найнеобхіднішим. Це не тільки знижує початкову ціну товару. Є й інші причини:

  1. Кожен власник формує комплект оснащення в міру необхідності. При цьому важливо враховувати конструкцію навішування, потужність двигуна міні-трактора.
  2. Крім грошей, навісне обладнання вимагає своєчасного обслуговування і додаткового місця для зберігання.

Якщо ви підписані на наш канал і разом з міні-трактором купуєте додаткові навісні або причіпні пристрої, то отримаєте знижку.


Категорії навісного обладнання


Ми є офіційним дилером виробників і постачальників. Устаткування для тракторів представлено товарами польського, китайського, українського виробництва. Призначено воно для сільськогосподарських робіт та адаптовано до техніки з різними технічними характеристиками. У продажу:

  • граблі;
  • культиватори;
  • плуги;
  • дискові борони;
  • обприскувачі;
  • грунтофрези;
  • картофелесажатель, викапивателем.

За допомогою такого причіпного, навісного обладнання можна обробляти грунт на різних етапах с / г робіт, висаджувати і збирати врожай. Перш ніж купити додаткове оснащення, уточніть сумісність з моделлю вашого міні-трактора.


Як ми працюємо


Залиште заявку на сайті або відразу зателефонуйте. Вкажіть технічні характеристики, опишіть свої завдання, щоб менеджери могли підібрати варіанти конкретно для вашого міні-трактора. Товар відправляємо по всій країні. Доставка оплачується за тарифами транспортної компанії.


❓ Що таке навісне обладнання для міні-тракторів?

✅ Навісне обладнання для міні-тракторів - це різноманітні інструменти та пристрої, які можна кріпити до передньої або задньої частини міні-трактора. Воно призначене для виконання різних сільськогосподарських завдань, таких як оранка, культивація, скошування трав та багато іншого.

❓ Як вибрати відповідне навісне обладнання для мого мінітрактору?

✅ Вибір навісного обладнання залежить від конкретних завдань, які ви плануєте виконувати. Визначте, навіщо вам потрібне обладнання: оранка, культивація, підняття вантажів тощо. Також зверніть увагу на характеристики вашого мінітрактора, такі як потужність та вантажопідйомність, щоб вибрати сумісне обладнання.

❓ Чи існує гарантія на навісне обладнання?

✅ Так, ми надаємо гарантію на всі наші вироби. Тривалість гарантійного періоду може змінюватись в залежності від типу обладнання.

❓ Яке навісне обладнання підходить для мого мінітрактору?

✅ Сумісність навісного обладнання залежить від моделі та марки мінітрактора. На нашому сайті ви можете знайти інформацію щодо сумісності для кожного типу обладнання.