Картоплекопачі

Картопля – одна з найпопулярніших сільськогосподарських культур, вирощуванням якої на території України займаються як власники присадибних ділянок, так і фермерські господарства. Водночас для отримання високого врожаю цього коренеплоду потрібно докласти чимало зусиль, що, перш за все, стосується процесу його викопування. Однак значно спростити його та зробити більш швидким можна за допомогою спеціальної техніки – картоплекопачів для мінітракторів.

Таке обладнання дозволяє повністю механізувати збирання врожаю картоплі. Крім того, воно може використовуватися для прибирання будь-яких інших коренеплодів, у тому числі буряка й моркви, цибулі та часнику.

Як влаштований картоплекопач

Основними конструкційними елементами картоплекопача для мінітрактора є:

  • міцна металева рама;
  • ножі для підрізання ґрунту;
  • решітки для видалення залишків землі;
  • зчіпний агрегат;
  • колісна база.

Залежно від модифікації даного обладнання воно може оснащуватися додатковими пристосуваннями, наприклад, бункером для зібраних бульб.

Модифікації картоплекопачів

За принципом роботи цю сільськогосподарську техніку можна розділити на такі типи:

  1. Універсальні. Такі картоплекопачі мають просту конструкцію, яка складається з підрізної лопати та зубців. Підходять для застосування з міні тракторами невеликої потужності для збирання будь-яких коренеплодів.
  2. Вібраційні. Ці установки також називають грохотними. У конструкції використовуються вібруючі решітки, що дозволяє очищати бульби від налиплої на них землі. Потім картопля відкидається вбік для подальшого ручного збирання в мішки або контейнери.
  3. Стрічкові. Цей вид картоплекопачів для мінітракторів, купити які можна в нашому магазині, відрізняється більш складною конструкцією, оскільки рухома стрічка в такому приладді замінена на спеціальний транспортер.

Крім того, таке обладнання поділяють на одно-, дво- і трьохрядні моделі. При цьому екскаватори останніх двох модифікацій рекомендовано використовувати з тракторами потужністю від 20 кінських сил. Моделі першого типу підходять і для більш слабких сільськогосподарських машин.

У цілому ринок картоплекопачів дозволяє підібрати та замовити оптимальну модель з огляду на площу земельної ділянки, сорти вирощуваних коренеплодів (від цього залежить глибина розташування бульб у ґрунті), фінансові можливості та інші чинники. А зробити це можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині, який пропонує широкий асортимент картоплекопачів для мінітракторів за найвигіднішими на ринку цінами.

У каталозі представлена ​​продукція, яка сумісна з самохідними агрегатами як вітчизняного, так і закордонного виробництва. Купити картоплекопалку для мінітрактора можна з доставкою в Києві та в будь-яке інше місто України.