Навісне обладнання

Малогабаритні трактори - зручна і універсальна спецтехніка для сільськогосподарських робіт. Перевагою цих агрегатів є невисока вартість, тому вони доступні не тільки для великих фермерів, а й для дрібних аграріїв. Для підвищення функціоналу використовується навісне обладнання для трактора, придбати яку можна в інтернет-магазині Minitraktor-ukr.

Асортимент допоміжних механізмів

Використовуючи комплект навісного обладнання, можна перетворити трактор в повноцінну машину для вирішення різних сільськогосподарських завдань. Це спеціальні пристрої, які приєднуються до техніки ззаду або спереду, перетворюють її в багатофункціональний апарат. Купити навісне обладнання можна як разом з трактором, так і окремо. Виробники випускають різні види причіпних установок, які класифікуються за типом робіт:

 

  1. Обробіток грунту. Це такі допоміжні механізми для сільгосптехніки, як фрези, культиватори, плуги, окучники. До даної категорії також можна віднести грунтозацепи і обважнювачі, які призначені не тільки для поліпшення зчеплення техніки, але ще і для підвищення ефективності виконуваних маніпуляцій.
  2. Збір урожаю. Навісне сільгоспобладнання у вигляді картоплекопач, навантажувачів і екскаваторів. З ними полегшується ручна праця, збільшується швидкість проведення робіт.
  3. Посівні і сажальні установки. До них відносяться картоплесаджалки і сівалки.
  4. Перевезення вантажів. Це переважно причіпний та навісне обладнання для міні-тракторів, яке представлено візками і причепами. Воно має компактні габарити і мала вага, дозволяє перевозити вантажі до кількох тонн.
  5. Прибирання територій. На малогабаритний трактор можна агрегувати не тільки сільськогосподарські пристрої, але ще і різні підмітальні щітки, снегоуборщики, косарки для трави, лопати і т. П. Зазвичай такі пристрої потрібні, коли техніка використовується комунальними службами.
  6. Догляд за врожаєм. Навісне тракторне устаткування дозволяє виконати цілий спектр корисних робіт: добриво землі, обприскування рослин, внесення поживних речовин.
  7. Прибирання кормового матеріалу. Так само як навісне сільськогосподарське обладнання у вигляді прес-підбирачів та граблів. Спеціальні установки застосовуються після укосу зернових культур або трави.

Виділяють навісне обладнання, ціни якого набагато нижче, ніж коштують пристрої для класичних тракторів. Придбати відповідні види установок можна в інтернет-магазині Minitraktor-ukr. Наші фахівці підберуть пристрої для міні-тракторів. Ознайомитися з усіма видами допоміжних механізмів можна в нашому каталозі.

Чому аграрії вибирають наш магазин

Ми спеціалізуємося на малогабаритної тракторної техніки, а також займаємося продажем навісного обладнання до агрегатів. Розширення технічної бази та асортименту товарів досягається співпрацею з виробниками з різних країн. Наш інтернет-магазин навісного обладнання і тракторів відомий в Україні, так як ми не тільки доставляємо замовлений товар покупцям, але ще і попередньо за запитом знімаємо відеоогляди. Це дозволяє користувачам більш детально вивчити конструкцію і технічні параметри пристроїв і механізмів.

У нашому магазині представлено навісне і причіпне обладнання для тракторів різної потужності і типів. Ціни установок залежать від їх розмірів. Пряма співпраця з виробниками позначається позитивно на вартості, а це головна перевага, за яким аграрії вибирають наш магазин.