Навісне обладнання для мототракторов

Навісне обладнання для мототрактора дозволяє ефективно використовувати техніку для ведення господарства на території будь-якої площі. Додаткові елементи перетворюють транспортний засіб в універсальне багатофункціональне пристрій, який здатний виконувати безліч різних завдань. Прибирання території, оранка, догляд за рослинами і не тільки стануть доступні власникам мототрактора при покупці навісного обладнання.

Щоб детальніше ознайомитися з усіма можливостями додаткових пристосувань, відвідайте наш канал https://youtu.be/94E8Xq0xxG0, де ми чесно розповідаємо про всі особливості техніки. Там же ви зможете переглянути відеоогляди наших покупців і залишити свій відгук про покупку.


Різновиди навісного обладнання


Елементи, що розширюють функціональність мототрактора, підрозділяються за видами робіт, але не всі вони підходять для будь-яких моделей, так як спецтехніка відрізняється між собою наявністю гідравліки, тяговим класом, маневреністю. Для кожної моделі сільгосптехніки передбачена своя різновид навесок.

Мототрактор «вміє»:

 •  заготовлювати дрова;
 • прибирати сміття і чистити сніг;
 • транспортувати вантажі;
 • готувати і обробляти грунт;
 • вносити добрива, сіяти, збирати врожай.

Це універсальна техніка, для якої підходять такі види обладнання:

 1. Косарка. Інструмент допомагає в заготівлі сіна, з його допомогою йде покіс трави, чагарників, зернових.
 2. Плуг. Незамінний для оранки грунту і створення рівних рядів для посадки зернових та технічних культур. При цьому плуг може мати кілька видів - з одним або двома корпусами, бути дисковим. Вони відрізняються можливостями. Дисковий добре підходить для розпушування вологого грунту, однокорпусний обробляє легкий грунт, двокорпусний насичує його киснем.
 3. Лопата-відвал. У холодний період використовується для прибирання снігу на дорогах, уздовж тротуарів. З її допомогою вирівнюється грунт, згрібається сміття. Якщо лопата має форму ковша, то використовується і для вантажно-розвантажувальних робіт.
 4. Ґрунтова фреза. Призначена для оранки, розпушування грунту, перемішує грунт з добривами і бореться з бур'янами і шкідниками рослин. Грунтофрези створюють оптимальну щільність ґрунту та підвищують її биоактивность, збільшуючи врожайність.
 5. Граблі. Це інструмент, робота якого не вимагає докладних роз'яснень. Граблі універсальні в будь-який сезон, вони приводять до ладу фермерські угіддя, прибираючи траву і сміття. З їх допомогою формуються стоги сіна.
 6. Устаткування для картоплі. Є спеціальні інструменти, які дозволяють швидко висадити овоч на обробленому грунті. Устаткування створює рівні борозни, садить картоплю і закопує лунки. Другий інструмент - Картоплекопач - піднімає на поверхню коренеплід, який збирається вручну.

Для мототрактора також передбачений причіп, необхідний для перевезення різних вантажів, і навіс, який дозволить здійснювати роботи в будь-яку погоду. У нас можна вибрати різні моделі обладнання для певної моделі мототрактора. Якщо у вас поки немає техніки, зверніть увагу на нашу, ми продаємо якісні пристрої за доступними цінами і готові запропонувати хороші знижки при покупці спецтранспорту з навісним обладнанням. Доставка здійснюється безкоштовно в усі регіони України.

❓ Що таке навісне обладнання для мототракторів?

✅ Навісне обладнання для мототракторів - це додаткові інструменти та пристрої, які можуть бути встановлені на мототрактори для виконання різних завдань, таких як косити газони, орати землю, підмітати сніг та інші.

❓ Як вибрати відповідне навісне обладнання для мототрактора?

✅ При виборі обладнання важливо враховувати тип робіт, які ви плануєте виконувати. Визначте, чи потрібно вам косити газон, орати землю, прибирати сніг чи ще щось. Також зверніть увагу на сумісність з вашим мототрактором та розміри вашої території.

❓ Які завдання можна виконувати за допомогою навісного обладнання?

✅ Навісне обладнання дозволяє виконувати безліч завдань, таких як косити газон, покривати ґрунт плівкою, снігопах, обробляти ґрунт плугом, розпорошувати добрива та багато іншого.

❓ Чи потрібно проводити якесь обслуговування навісного обладнання?

✅ Так, регулярне обслуговування обладнання допомагає підтримувати його працездатність та продовжує термін служби. Це може включати мастило, заміну зношених деталей та перевірку на наявність пошкоджень.