Роторні коси

Косарка для мототрактора являє собою навісне обладнання, призначене для покосу трави на земельних ділянках. Сучасні роторні моделі даних пристроїв здатні працювати як із зеленою, так і з сухою рослинністю, що робить їх незамінними для заготівлі корму для тварин. Вони швидко ы ефективно справляються навіть з сильними заростями трави, тому активно використовуються як маленькими, так і великими фермерськими господарствами. Всього лише за три години експлуатації косарка до мототрактору дозволяє заготовити такий же обсяг сіна, як при безперервній роботі звичайною косою протягом двох діб.

Яку модель обладнання вибрати

Роторні коси для мототракторів представлені на ринку сільськогосподарського обладнання широким модельним рядом. Вони відрізняються за габаритами та кількістю робочих елементів, потужністю та іншими показниками. Тому при виборі такого обладнання необхідно орієнтуватися на ряд чинників. Серед них:

  1. Сумісність з наявним мототрактором. Дізнатися цю інформацію можна з паспорту до техніки або ж у менеджерів нашого магазину.
  2. Ширина захоплення. Для обробки угідь малої площі можна зробити вибір на користь косарки з шириною корпусу до 850 мм. Однак при необхідності покосу трави на великих наділах доцільніше звернути увагу на більш габаритні модифікації.
  3. Спосіб монтажу. Він може бути прямим або бічним. В даному випадку вибір залежить від особистих уподобань людини, що керує роторною косою.
  4. Висота зрізу. Даний показник може варіюватися в межах від 15 до 800 міліметрів. При цьому оптимальними з метою регулярного застосування вважаються коси з висотою зрізу 5–7 сантиметрів.

Крім того, при виборі роторної коси на мототрактор слід звернути увагу на тип її охолодження. Він може бути водним або повітряним. Охолодження першого виду є більш ефективним. Однак воно потребує контролю рівня холодної води в бачку. Що ж стосується повітряного охолодження, то такі моделі обладнання не потребують будь-якого контролю. Однак в спекотний літній час гаряче повітря не може ефективно охолоджувати техніку. Тому її застосування передбачає періодичні перерви.

Замовити роторну косу

Каталог нашого спеціалізованого інтернет-магазину сільськогосподарського обладнання представлений великим вибором роторних косарок на мототрактори від різних торговельних марок. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками техніки, тому пропонуємо найбільш вигідні на ринку ціни.

У разі необхідності наші консультанти дадуть відповідь на всі наявні питання та допоможуть з підбором відповідної моделі техніки. Купити навісну косу можна з доставкою в будь-яке місто України. Кожна одиниця продукції пройшла необхідні тести і випробування, а також забезпечена гарантіями виробника.