Про компанію

Мінітрактор.укр - перший інтерактивний інтернет-магазин мототехніки!

Вибір мототрактора, мінітрактора або навісного обладнання - це завжди непросте завдання. Але команда нашого інтернет-магазину здатна її полегшити!

Мінітрактор.укр - це перший інтерактивний магазин сільгосптехніки, який чесно показує всі переваги і недоліки мото- і мінітракторів. Наша основна мета - познайомити українського споживача з якісної бюджетної технікою.
 
За 3 роки роботи наш Youtube-канал зібрав майже 30 тисяч однодумців, яких цікавить реальний досвід використання мототехніки і навісного обладнання.
На нашому каналі Ви побачите не тільки переваги або сухі факти, ми чесно говоримо про можливості і недоліки конкретних моделей, ділимося враженнями, подробицями нашої діяльності і завжди підтримуємо зворотний зв'язок. Ми щиро хочемо допомогти Вам зробити правильний вибір!
 

Чому саме ми?

 
● Мінітрактор.укр - це молода компанія, яка ставить комфорт покупця на перше місце.
● Ми надаємо якісний сервіс і професійну підтримку на всіх етапах: від вибору мото- або мінітрактора до сервісного обслуговування, якщо воно знадобиться.
● Ми гарантуємо кращі ціни на техніку, так як є офіційним імпортером і напряму співпрацюємо з виробниками. Вся техніка, яка представлена ​​на нашому сайті, завозиться на територію України офіційно і має повний пакет документів.
● Ми працюємо без передоплати! Ви оплачуєте покупку при отриманні готівкою, банківським переказом або ж можливий безготівковий розрахунок з ПДВ. Крім того, Ви можете купити техніку або навісне обладнання в кредит за допомогою наших банків-партнерів.
● Ми займаємося як роздрібної, так і оптової торгівлею.
● Більшість товарів, представлених на сайті, є в наявності, Ви можете побачити і випробувати їх на нашому майданчику.
● Доставка мототехніки безкоштовна! Вона здійснюється фахівцями власної транспортної компанії по всій території України в найкоротші терміни.
 
Если Вы не хотите тратить время впустую - выбирайте интернет-магазин Минитрактор.укр! Профессиональные консультации, честные обзоры, лучшая цена.