Мототрактори

Купити мототрактор доцільно, якщо у вас в розпорядженні невелику присадибну ділянку, ви плануєте отримати від нього користь. Придбання цієї машини виправдано, оскільки будь-який фермер підтвердить, що ефективність землі тим вище, чим менше фізичних зусиль до її обробці ви докладаєте. Китайський мототрактор, стоїть недорого (в порівнянні з продукцією розкручених брендів), дозволить переконатися у вірності цього твердження. Купіть його, і обробка землі стане для вас комфортним, необтяжливим заняттям. Ви це ще більше оціните, якщо займаєтеся вирощуванням овочів для реалізації. Якщо вирішите купити мототрактор, то, правильно використовуючи його, значно підвищите врожайність і, як наслідок, обсяги продажів своєї продукції.


Все про експлуатаційних можливостях


Технологічним попередником мототрактора є мотоблок. Але експлуатація останнього займає чимало зусиль. Якщо у вас площа перевищує 5 га, то краще використовувати вдосконалені засоби для роботи.

Іншими словами, будь-який власник мотоблока прекрасно зрозуміє, навіщо потрібно купити мототрактор. Ця машина набагато зручніше і продуктивніше. Якщо ви придбаєте її в надійної компанії, у вас не буде проблем ні з запчастинами, ні з технічним обслуговуванням. На мототрактор встановлюється навісне обладнання для таких робіт, як:

 • видалення бур'яну на присадибній ділянці;
 • полив рослин;
 • боронування;
 • культивування;
 • збір урожаю;
 • прибирання сміття, снігу.

Перераховані далеко не всі завдання, для вирішення яких доцільно купити мототрактор.

При виборі моторизованої спецтехніки керуються характеристиками:

 1. Потужність мотора. На мототракторах цей показник може бути в діапазоні від 15 до 24 л. с.
 2. Кількість циліндрів. Рідко на мототракторах, по крайней мере, тих моделей, які можна купити в Україні, їх буває більше одного.
 3. Кількість приводів. На мототракторах зазвичай привід встановлюється на одну вісь (в більшості конструкцій на задню).
 4. Наявність гідропідсилювача керма. На мототрактор, як правило, не встановлюється.

Крутний момент коммуніцірующіх через клиноременную передачу. На рамі немає противаг, але вона досить міцна, щоб витримувати встановлений навісне обладнання.

Тяговий клас мототрактора - 0,2, і купити його рекомендується, якщо площа оброблюваної ділянки в межах 10 га. Це послужить ідеальним рішенням, оскільки він недорого коштує, обслуговування не займе багато часу і сил. Крім невисокої ціни, для міні-трактора характерно ще одна перевага. Справа в тому, що його компактні розміри і хороша маневреність дозволяють виконувати роботи в місцях, де не пройде більш габаритна і дорога техніка.


Вигідні пропозиції господарникам


Мототрактор - проста машина, при цьому його можливостей достатньо для виконання цілого ряду робіт на землі. Якщо запланували купити його, скористайтеся пропозиціями від нашої компанії. Ми називаємося «Мінітрактор», наш головний офіс знаходиться в Києві. Працюємо з оптовими і роздрібними продажами. Пропонуємо техніку таких брендів, як:

 • «Булат»;
 • Garden Scout;
 • DW;
 • Power;
 • Forte;
 • «Файтер» и т. д.

Мототрактори зазначених торгових марок недорогі. Їх виробники успішно ведуть діяльність, займаючи гідну нішу на ринку. «Мінітрактор» є офіційним імпортером, представляючи їх продукцію в Україні. Це дозволяє нашим клієнтам стати володарями техніки за ціною, більш комфортною для бюджету, ніж та, яку запропонують конкуренти.

Можливості мототракторов, представлених у нас, можна вивчити на YouTube-каналі компанії. Там багато відеороликів, вони дадуть вам повне уявлення про машини. Дивіться і вибирайте. Ми гарантуємо якість і забезпечуємо доставку в будь-яке місто України. Якщо буде потрібно, надамо ще і сервісне обслуговування.