• Хит продаж
 • Мототрактор Булат Т-25

   • Перше місце серед відеоблогів про сільгосптехніку в УкраїніПерше місце серед відеоблогів про сільгосптехніку в Україні
   • Доставка на протязі 24 годинДоставка на протязі 24 годин
   • Лідери серед новинок технікиЛідери серед новинок техніки
   • Робота за готівковим і безготівковим розрахункомРобота за готівковим і безготівковим розрахунком
  • 05
   70 221.90грн
   В наявності

   Відео огляд

 • Производитель: Булат
 • Мощность, л.с.: 20 л.с.
 • Кол-во цилиндров: 1 цилиндр
 • Привод колес: Задний привод (4х2)
Середній рейтинг: 3, відгуків: 1
  Купив даний мототрактор в серпні 2019 року. Відносно Китайського мототрактора сказати нічого не можу, китай і в африці китай, але для себе хватить! Більшої уваги заслуговує оформлення замовлення та доставка! А зараз все по порядку! Оформив замовлення 20 числа, менеджер запевнив ,що 23 числа попердньо набере для уточнення! В назначений день вже приблизно о 17 00 я не витерпів набрав сам! Менеджер в розгубленості запитав: а на коли доставка? Я відповів: на завтра! М. Що ви замовляли? Я. Мототрактор Булат т-25 pro. М. А точно, в нас все готово завтра достаіим! Я. Точно все буде добре?? М. Так звісно! На цьому розмова закінчилась! Наступного дня всі з нетерпінням чекали тракторця. Блище до обіда водій зателефонував та підтвердив що скоро буде! Приїхавши на прицепі стояло 2 тракторця, але жоден не підходив під моє замовлення взагалі! Після розмови з менеджером який пообіцяв доставити саме те ,що я хотів в той же день! Слово було стримане! Через 4 години привезли тракторець саме той що я замовляв! Але!1. Відразу потік сальнік рульової колонки, мені сказали що вони неможуть знайти такий самий для гарантійної заміни 2. Редуктора до якого чіпляється фреза не було, забули покласти напевно! Менеджер запевнив все доставим не хвилюйтесь!3. Жоден датчик не був установлений, на питання а куди їх ставить? Сказали : як звільниться механік він вас набере проконсультує! По цей день набирає, повторні звонки до менеджера не дали результату. 4. Провід від генератора був перебитий та не підєднаний. 5. Двигун в Булат т-25 pro стоїть 1100 двигун , а не s1105. Менеджер сказав , що ви такий замовили потужніший двигун стоїть на Булат т 25 pro, а ви замовили люкс! Я був в шоці. Скільки разів я уточняв що мені потрібно !!! Просто вибісило!!! Повторивши йому ще раз своє замовлення, менеджер змінився і почав розповідати що це однакові двигуни !!! Однім словом бред!!! З навіской взагалі каламбур! Поки дочекались редуктор пройшла майже неділя, потім виявилось вони положили не ту фризу в комплект, очікували ще тиждень і нарешті тракторець в повній комплектації!
  Плюси: Тракторець компактний. Для себе думаю хватить!
  Мінуси: Малий виворіт колес, їсть передню резину особливо при їзді по асфальту, конструкція щеплення. Покищо більш нічого не замітив!! Перевіряйте відповідність до вашого замовлення та будьте уважні!