Замовити мінітрактор в Україні

Мінітрактор - це універсальний спецтранспорт, який затребуваний для приватного домашнього господарства. Він має двигун з середнім показником в 40 кінських сил, і цього цілком достатньо для виконання всіх необхідних функцій: оранки, боронування, розвантаження, навантаження і багато чого іншого. Техніка оснащується навісним обладнанням для більшої функціональності - для фермера важко знайти кращого помічника.


Конструкція мінітрактора


Всі моделі відмінно підходять для використання на дачах, городах середніх розмірів, хуторах, невеликих фермах. Від повноцінного трактора вони відрізняються вагою і потужністю, а також низьким витрачанням палива і менш дорогими деталями. Моделі спецтехніки поділяються на кілька категорій:

 • Садові трактори.

Двигун у техніки розташований спереду, тому вона не має надманеврений і стійкістю на схилах. Але на неї можна встановити навісне обладнання попереду і ззаду, що розширить список можливостей. Такі міні-трактори оснащуються граблями, бороною, сівалкою, щіткою для прибирання снігу і т. Д. З їх допомогою здійснюється більшість садово-городніх робіт в будь-який сезон.

 • Райдери для косіння.

Маневрені і стійкі завдяки своїй конструкції. До таких моделей минитрактора легко підключається додаткове обладнання, але воно не має такого великого вибору, як у садового. Тому спектр можливостей обмежений косіння - по суті, це велика газонокосарка з високою продуктивністю.

 • Машини загального призначення.

Мінітрактори поєднують в собі багато функцій, вони можуть виконувати найрізноманітніші сільськогосподарські завдання, їх використовують і в комунальних службах. Одна універсальна модель здатна замінити цілий арсенал фермерського обладнання.

В інтерактивному магазині Minitractor-ukr.com.ua можна купити мінітрактор, попередньо ознайомившись з Відеоогляд на конкретну техніку. На нашому каналі Minitractor-ukr ви можете переглядати ваші відео по кожній окремій моделі, де буде говоритися про всі її переваги і недоліки. Підписка на канал гарантує вам хороші знижки при купівлі обладнання.


Де використовується техніка


Залежно від характеристик, таких як:

  • тип приводу - повний, задній, передній;
  • вид палива - бензин, дизель;
  • тип ходової частини - гусеничний, колісний;
  • потужність двигуна;

... і деяких інших параметрів, мінітрактор використовується для робіт на дачі, присадибній ділянці, невеликих полях. Техніка застосовується для:

  • будівництва і ремонту доріг;
  • транспортування матеріалів і сміття;
  • прибирання снігу;
  • прокладки комунікацій;
  • всіх видів сільськогосподарських робіт.

Деякі моделі можуть оснащуватися навісним обладнанням в кількості більше 50, тому купивши таку техніку один раз, можна відмінно заощадити. Ми займаємося продажем спецтранспорту найбільших китайських і білоруських виробників: «Сінтай», «Шифенг», «Оріон», Foton, «ДТЗ», DongFeng і інших.

Суми, що належать до недорогої, у нас можна дізнатися до покупки про всі реальні можливості техніки, а також отримати безкоштовну відеоконсультацію по обраної моделі. Доставка замовлення безкоштовна по всій країні, вона супроводжується експедитором-інженером, який допоможе налаштувати обладнання, протестувати і навчити використанню. Мінітрактор і інша техніка поставляється повністю готовою до роботи і обов'язково має гарантії на 12-24 місяці.

Після тестування вашої покупки ми будемо раді залишеному відкликанню на нашому каналі. Для постійних клієнтів у нас завжди знижки, вигідні акції та подарунки.