Плуги

Серед всього використовуваного в сучасному сільському господарстві навісного обладнання плуги є найбільш затребуваними. Саме з їх допомогою виконується підготовка земельних угідь до весняних робіт. Навіть одного плугу для мототрактора за умови правильного підбору достатньо, щоб істотно скоротити об’єм необхідної ручної праці, забезпечивши швидку і зручну посадку культур, мінімальну кількість бур'яну на земельній ділянці та ефективну роботу добрив.

Який плуг обрати

Як і будь-яке інше навісне обладнання, плуг для мототрактора, купити який можна в нашому інтернет-магазині, повинен бути правильно підібраний. Для цього необхідно орієнтуватися на ряд чинників, серед яких:

  • площа земельного наділу, що підлягає обробці;
  • тип ґрунту;
  • характеристики наявного мототрактора.

Перед замовленням виробу слід визначитися з об'ємом запланованих робіт. Так, якщо невеликі ділянки, як правило, не вимагають використання потужних інструментів (цілком достатньо буде одно- або двухкорпусної моделі), то проводити орання великих угідь доцільно із застосуванням більш габаритних конструкцій. При цьому слід розуміти, що масивні моделі плугів вимагають використання тракторів потужністю не менше 20 кінських сил.

Крім того, важливо враховувати тип ґрунту на наявному земельному наділі, оскільки не всі плуги для мототракторів універсальні. Одні з них ефективно справляються з оранням ґрунту, в якому є кам'янисті включення, а для інших навіть невеликий камінь може стати причиною поломки.

Варто зазначити, що сьогодні при необхідності купити плуг для мототрактора багато фермерів роблять вибір на користь двокорпусних моделей з рамою трикутної конфігурації. Таке обладнання добре підходить для обробки наділів з різними типами землі, забезпечуючи оптимальне заглиблення робочого інструменту для якісної підготовки території до посадки більшості культур.

Замовити плуг для мототрактора з доставкою

В каталозі нашого спеціалізованого інтернет-магазину представлений широкий вибір пристосувань для мототракторів від вітчизняних і закордонних виробників. Це дозволить підібрати оптимальну за ціною та технічними характеристиками модель.

У переліку продукції знайдуться пристосування для техніки різної потужності від багатьох торгових марок. Замовити навісне обладнання можна з доставкою в будь-яке місто України.