Картоплесаджалки

Картопля є однією з найбільш поширених сільськогосподарських культур в нашій країні. Її вирощуванням займаються як невеликі приватні, так і крупні фермерські господарства. Але для отримання високого врожаю цього коренеплоду без використання спеціальних засобів механізації не обійтися. І одним з них є картоплесаджалка для мототрактора.

Це спеціальне навісне обладнання дозволяє істотно прискорити процес посадки картоплі, тому купити його необхідно всім, хто займається вирощуванням цього коренеплоду. Конструкційно картоплесаджалка складається з бункера, транспортного колеса (ходової частини), сошника, а також стрічки, через яку проходять бульби. В цілому вироби для мототракторів виконуються за таким же принципом, що і обладнання тракторного типу. При цьому невеликі габарити таких пристроїв забезпечують можливість їх застосування з невеликими тракторами та навіть мотоблоками.

Переваги використання

До найбільш важливих переваг застосування картоплесаджалок необхідно віднести:

  • істотне прискорення процесу посадки культури;
  • забезпечення рівномірного заглиблення бульб і відстані між кущами;
  • мінімальні потреби в ручній праці.

Таким чином, саджалка картоплі для мототрактора дає можливість провести посадкові роботи максимально якісно та в мінімальні терміни. Крім іншого, це надає позитивний вплив на процес зростання культури.

Яку саджалку вибрати

Практично будь-яка картоплесаджалка до мототрактора може бути підлаштована в залежності від типу ґрунту та інших факторів. Користувач має можливість самостійно вибрати глибину заглиблення посадкового матеріалу, крок між кущами та ширину підгортання. Тому під час вибору даної навісної техніки варто орієнтуватися на:

  • кількість бункерів. Моделі з одним відсіком для посадкового матеріалу оптимальні для домашніх господарств, а з двома та більше — вибирають при комерційному вирощуванні картоплі;
  • обсяг бункера, від якого залежить площа засадженої ділянки при одному виїзді техніки;
  • потужність мототрактора, що визначає максимально допустимі габаритні характеристики саджалки.

Також при виборі даного пристосування варто звернути увагу на наявність додаткового бункера для добрив. Така опція картоплесаджалки для мототрактора може знадобитися при необхідності ввести різні корисні речовини в ґрунт під час посадки картоплі.

Замовити обладнання

Наш інтернет-магазин пропонує купити картоплесаджалку до мототрактора, забезпечуючи своїх клієнтів широким вибором техніки від надійних вітчизняних і закордонних торгових марок. В каталозі знайдеться навісне обладнання для мототракторів різного типу, а замовити його можна з доставкою в будь-яке місто України. Наші ціни вигідні, а запропонована техніка забезпечена гарантіями виробника.