Грунтофрези

Ґрунтофрези використовуються з метою суцільної остаточної підготовки ґрунту перед проведенням посадкових робіт без необхідності попереднього орання сільськогосподарського наділу. Таке навісне обладнання виконує якісне подрібнення та перемішування ґрунту, що забезпечує знищення бур'янів, вирівнювання поверхні наділу, а також оптимальну пористість та структуру землі. Саме з цієї причини хоча б одна фреза до мототрактору повинна бути в арсеналі кожного господарства.

Сучасні моделі даних навісних пристосувань можуть використовуватися для підготовки ґрунтів як на відкритій місцевості, так і в теплицях. Їх застосовують в лісових розсадниках та садових господарствах, в тому числі для обробки важких порослих земель. Основним робочим елементом будь-якої фрези на мототрактор є система гострих ножів, які виконують розрізання ґрунту, що і забезпечує його розпушування.

Як вибрати фрезу на мототрактор

Фреза — базовий тип навісного обладнання, яке є в комплекті поставки багатьох моделей мотоблоків і міні-тракторів. Але в разі покупки такого пристосування окремо варто враховувати, що воно виготовляється в двох основних модифікаціях. Грунтофрези для мототракторів бувають:

  1. Активними. Призначаються для використання на техніці з високими показниками потужності. Виконують глибоке фрезерування ґрунту, перемелюючи наявну на ділянці рослинність. Конструкційно складаються з рами з ножами та редуктора.
  2. Секційними. Ці фрези для мототракторів складаються з секцій ножів, а їх установка виконується на місце колісної бази техніки. Можуть бути рекомендовані до застосування на невеликих земельних ділянках.

Крім того, під час вибору фрези на мототрактор, купити яку можна в нашому спеціалізованому магазині, слід враховувати площу території, що підлягає обробці, а також тип ґрунту на ній. Безумовно, кращим вибором є активні фрези, але їх застосування виправдане тільки на великих наділах. Для приватного господарства, як правило, цілком достатньо компактної секційної моделі.

Фрези для мототракторів з доставкою

Спеціалізований інтернет-магазин Minitractor-Ukr пропонує широкий вибір ґрунтофрез секційного та активного типу для мототракторів з різною потужністю та іншими технічними характеристиками. В каталозі знайдуться оптимальні моделі як для приватних покупців, так і для фермерських господарств.

Завдяки прямій співпраці безпосередньо з виробниками навісного обладнання, ми пропонуємо найбільш вигідні ціни на фрези до мототракторів, замовити які можна з доставкою в будь-яке місто України.