Плуги

Плуги вважаються дуже потрібними в сучасному сільському господарстві засобами механізації, оскільки саме вони забезпечують якісну комплексну обробку земельних наділів після збору врожаю та у весняну пору року. Сьогодні таке обладнання представлено різними модифікаціями, які відрізняються кількістю робочих елементів, габаритами та іншими характеристиками. При цьому особливий попит мають плуги для мінітракторів, які мають оптимальне співвідношення розмірів та продуктивності. Застосування такого обладнання забезпечує можливість якісної підготовки ґрунту до посадки різних сільськогосподарських культур.

Функції плугів для мінітракторів

Головне призначення будь-якого плуга, незалежно від його характеристик, полягає в підготовці земельних наділів до подальших заходів. У процесі орання здійснюється не тільки розпушування землі, але й інші види робіт:

  • аерація ґрунту;
  • знищення бур'янів;
  • насичення верхніх пластів вологою;
  • руйнування нір підземних шкідників.

При цьому плуг до мінітракторів, на відміну від масивніших аналогів, відрізняється компактними габаритами, що забезпечує можливість його буксирування технікою невеликої потужності. Це призводить до економії коштів як на закупівлю, так і обслуговування парку спеціалізованих машин. Саме з цієї причини більшість господарств сьогодні надають перевагу використанню плугів такої модифікації.

Різновиди плугів для мінітракторів

З конструкційної точки зору таке пристосування являє собою міцний корпус із декількох металевих балок, на які монтуються його інші елементи, а саме:

  • безпосередньо ніж;
  • передплужник;
  • леміш;
  • опорне колесо.

Залежно від конфігурації плуг для мінітракторів, купити який можна в нашому інтернет-магазині, буває одно-, двох- або трьохкорпусним. Ця особливість безпосередньо впливає на продуктивність техніки. При цьому однокорпусні моделі, як правило, застосовуються в сукупності з малопотужними мотоблоками. Оптимальними для більшості міні тракторів є двокорпусні моделі обладнання. Вони підходять для машин потужністю від 16 кінських сил, які активно використовуються сільськогосподарськими підприємствами для обробки наділів малої та середньої площі.

Обладнання для мінітракторів від виробників

Наш спеціалізований інтернет-магазин виконує продаж плугів для мінітракторів, пропонуючи покупцям найвигідніші на ринку ціни завдяки прямому співробітництву з виробниками. У нас можна замовити моделі для агрегатів із різними техніко-експлуатаційними характеристиками, а професійні консультації менеджерів дозволять підібрати оптимальний варіант обладнання, незалежно від наявних потреб. Доставка продукції можлива в будь-яке місто України.