Культиватори

Обробка сільськогосподарських угідь виконується з застосуванням різної техніки, у переліку якої практично завжди присутні культиватори. Залежно від типу робочих елементів, габаритів та інших параметрів вони використовуються з метою вирішення численних завдань, до числа яких входить розпушування ґрунту, підгортання рослин і міжрядне прополювання. І якщо раніше таке обладнання могло застосовуватися тільки в сукупності з потужною технікою, то сьогодні кожен охочий може купити компактний культиватор для мінітракторів, а зробити це можна в нашому інтернет-магазині.

На даний момент така техніка представлена великим асортиментом модифікацій, що дозволяє зробити оптимальний вибір залежно від площі земельних наділів, що підлягають обробці, виду вирощуваних культур, особливостей ґрунту та інших чинників. При цьому під час купівлі культиватора для мінітрактора важливо враховувати особливості моделей різного типу.

Види буксируваних культиваторів

Залежно від встановлених функціональних агрегатів таке сільськогосподарське обладнання поділяють на три типи. Воно буває:

  1. Стріловидне. Купити такий культиватор до мінітракторів можна для вирішення різних завдань. Завдяки шпилястій формі робочих елементів, розташованих під кутом до площини оброблюваної поверхні, він відмінно справляється не тільки з підготовкою угідь до посадкових робіт, але й із прополюванням культур.
  2. Дискове. В основі роботи таких пристосувань лежать фрези круглої форми, що робить їх оптимальним варіантом для комплексної обробки ґрунту як у весняний період, так і після збору врожаю.
  3. Зубчасте. Основна відмінність цих пристосувань від стріловидних полягає в перпендикулярному розташуванні металевих стрижнів. У результаті цього вони є найбільш ефективними для розпушування м'яких ґрунтів.

Крім того, деякі моделі навісних культиваторів для мінітракторів можуть оснащуватися катком для трамбування землі. Як правило, вони монтуються на дискові та зубчасті моделі обладнання, яке застосовується для комплексної обробки ріллі після збирання врожаю.

Навісні культиватори від виробників

У каталозі нашого спеціалізованого інтернет-магазину сільськогосподарського обладнання представлений широкий асортимент культиваторів для мінітракторів від вітчизняних і закордонних торгових марок. Завдяки прямій співпраці з виробниками ми пропонуємо найвигідніші на ринку України ціни на техніку, а купити її можна з доставкою в будь-яке місто країни.

Наші фахівці завжди готові надати будь-які необхідні консультації, щоб ви змогли підібрати й замовити оптимальну модель культиватора для мінітрактора.