Грунтофрези

Ґрунтофрези входять до переліку сільськогосподарського обладнання, популярного серед невеликих аграрних господарств. Головне завдання таких механізмів полягає в розпушуванні ґрунту, а також в перемішуванні його верхніх родючих шарів, що забезпечує можливість якісно підготувати земельний наділ до проведення посадкових робіт. При цьому особливу популярність сьогодні мають фрези для мінітракторів, застосування яких не потребує закупівлі потужних, дорогих машин для їхньої експлуатації. Таке обладнання замовляють фермерські господарства, які спеціалізуються на вирощуванні як зернових, так і багатьох інших культур.

Функції та переваги фрез

Сучасні ґрунтофрези для мінітракторів, купити які пропонує наш інтернет-магазин, можна без перебільшення назвати багатофункціональними пристроями, оскільки їх застосування дозволяє:

  • виконати якісне розпушування ґрунту для швидкого проростання посадкового матеріалу;
  • видалити бур'яни з землі;
  • подрібнити рослинні залишки для швидкого перетворення в добриво;
  • вирівняти поверхню ділянки;
  • наситити ґрунт киснем, а також забезпечити необхідні умови для його якісного глибокого зволоження.

Ґрунтофреза для мінітракторів проста в експлуатації, вона може застосовуватися з технікою потужністю від 15-16 кінських сил. При цьому ринок пропонує різні модифікації цього обладнання, найпопулярнішими серед якого є:

  1. Фрези дискового типу з круглими робочими елементами. Вони забезпечують якісний розріз ґрунту й можуть застосовуватися на полях із щільними типами землі.
  2. Обладнання типу «гусячі лапки». Як правило, його використовують для обробки присадибних територій і приватних городів з м'якими типами ґрунту.

Однак при виборі ґрунтової фрези для міні трактора необхідно орієнтуватися й на інші чинники. Перш за все, це площа угідь, а також бажані терміни проведення робіт. Саме це визначає оптимальні габарити виробу. Крім того, значення має необхідна глибина розпушування ґрунту, що залежить від виду вирощуваних сільськогосподарських культур. У цілому ринок пропонує моделі фрез з шириною захвату від 1 до 2,5 метрів при заглибленні до 20 сантиметрів.

Де купити ґрунтофрези

Наш інтернет-магазин здійснює продаж фрез на мінітрактори різних торгових марок, пропонуючи продукцію безпосередньо з заводів-виробників, що забезпечує найбільш оптимальні на ринку ціни.

Для замовлення необхідної моделі обладнання буде достатньо всього лише залишити контактні дані. При необхідності наші менеджери нададуть будь-які консультації, а також допоможуть з підбором потрібної моделі ґрунтофрези. Доставка продукції виконується в усі регіони України.