Обприскувачі

Вирощування винограду, фруктів, ягідних кущів та багатьох інших сільськогосподарських рослин неможливе без їхньої періодичної обробки спеціальними хімічними складами для захисту від негативних атмосферних чинників, комах та інших шкідників, а також з метою прискорення росту. Проводити такі роботи вручну доцільно тільки на малих присадибних ділянках, а що стосується великих господарств, то їм без використання спеціальної техніки не обійтися. Наприклад, можна придбати таке навісне обладнання, як обприскувач на мінітрактор. Від самохідної аналогічної техніки воно відрізняється компактними габаритами, маючи при цьому високу продуктивність.

Сучасні обприскувачі навісного типу підходять для обробки чагарників та дерев, виноградників та інших насаджень від шкідників. Вони працюють за принципом дрібнокрапельного розпилення, а широкий асортимент модифікацій дозволяє підібрати найбільш оптимальну модель для будь-яких потреб.

Переваги використання обприскувачів

Застосування обприскувачів для мінітракторів дозволяє отримати важливі для будь-якого господарства переваги, серед яких:

  • відмова від ручної праці;
  • істотне скорочення термінів обробки насаджень;
  • суворе дотримання дозування інсектицидів та добрив;
  • мінімальна кількість проходів по посівах, що виключає ймовірність нанесення шкоди рослинам транспортним засобом.

Обприскувачі для мінітракторів, купити які можна безпосередньо в нашому інтернет-магазині, оснащуються якісними системами розпилення, які формують дрібнодисперсний туман. Внаслідок цього рослини повністю покриваються тонким шаром використаної речовини, що й забезпечує їхній ефективний захист або підгодівлю.

Який обприскувач вибрати

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент обприскувачів для мінітракторів від провідних вітчизняних та європейських виробників. У каталозі представлені моделі з різним об’ємом бака, що дозволить замовити оптимальну модифікацію залежно від площі територій, що потребують обробки.

Крім того, при виборі навісного обприскувача варто врахувати:

  • потужність наявного мінітрактора;
  • необхідність обробки присадкуватих рослин;
  • продуктивність обладнання, що впливає на швидкість виконання робіт.

При необхідності отримання консультацій наші фахівці дадуть відповідь на всі наявні питання, що дозволить купити потрібну модель навісного обприскувача для мінітракторів. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками техніки, тому пропонуємо найвигідніші на ринку України ціни на продукцію, а замовити її можна з доставкою в будь-яку точку країни.