Мототрактори Чернігів

Купити мототрактори в Чернігові

Мототрактори - це вдосконалений мотоблок. За вартістю мототрактор обійдеться набагато дешевше і на паливі можна добре заощадити. Це ідеальний варіант, щоб не переплачувати за обробку поля невеликій площі.

Сайт «Мinitractor», представляє асортимент якісної техніки, за доступною ціною. Тут ви зможете самостійно ознайомитися з характеристиками і вибрати відповідний для себе.

Переваги мототрактора:

  • він в 10 разів дешевше звичайного;
  • швидко окупається;
  • завдяки широкому комплекту навісного обладнання він багатофункціональний;
  • управління нескладне, з ним впоратися навіть новачок;
  • при поломці, можна відремонтувати самостійно;
  • працювати на ньому набагато легше, ніж на мотоблоки.

Це аналог мотоблока, з удосконаленими технічними характеристиками: з поліпшеною ходовою частиною, більш точним і ефективним рульовим керуванням, підвищеною потужністю і комфортним місцем для водія. Дана техніка виготовлена ​​з такою метою, щоб полегшити вам роботу і виконувати поставлені перед нею завдання.

Купити мототрактори в Черніговеето гарне рішення придбати якісного багатофункціонального помічника для обробки своїх земель. Також це правильне вкладення коштів в техніку, яка буде служити вам довго.

Велику популярність серед фермерів і власників не великих земельних ділянок, за останні роки, завоювали мототрактори.Она обумовлена ​​компактними розмірами, практичністю і великими можливостями, які із застосуванням відповідної навішування можна ще більше розширити. Крім того, ця техніка коштує набагато дешевше повнорозмірних машин і відрізняється своєю економністю.

Переваги:

  • Габарити. Малі розміри і невелика маса роблять машини маневреними і дозволяють працювати в безпосередній близькості з парканами, деревами і іншими об'єктами без ризику пошкодити техніку або насадження;
  • Економічність. Для більшості фермерів - головна перевага. По-перше, ціна мототрактора нижче, ніж ціна самого простого повнорозмірного агрегату. По-друге, власник буде економити на паливі під час експлуатації;
  • Зручність. Сучасні моделі обладнані зручним сидінням і мають комфортне керування. Завдяки цьому зростає якість виконання роботи, ефективність і швидкість;
  • Потужність. Нинішні моделі мають широкий діапазон потужності, що дозволяє підібрати машину саме під вашу ділянку.

Мототрактор в Україні досить швидко знайшов свого клієнта і заслужив всенародну любов серед українських аграріїв.

Купити мототракториможно в інтернет-магазині за прийнятною вартістю, не виходячи з дому. Якщо при виборі техніки виникнуть питання, то вас завжди зможуть проконсультувати наші фахівці. Ці агрегати добре зарекомендували себе в догляді за садом і городом. Рентабельність машини виправдовує її конструкційні особливості. Наявність системи охолодження дозволяє працювати безперервно.

Сайт «Мinitractor» пропонує вашій увазі широкий вибір мототракторов від виробників, які добре зарекомендували себе серед фермерів в Україні. Ціна мототрактора залежить від його технічних характеристик і потужності. Інтернет-магазин реалізує техніку від таких брендів, як DW, Forte, Lider, Power, Булат, GardenScout, идр. Каталог компанії регулярно поповнюється новими моделями.