Картоплесаджалки

Картопля – найпопулярніша сільськогосподарська культура в Україні. Її вирощуванням активно займаються як власники присадибних ділянок, так і фермери. При цьому ручна посадка цього коренеплоду вимагає немало часу й зусиль. Тому багато власників земельних наділів вирішують купити картоплесаджалки для мінітракторів.

Така сільськогосподарська техніка істотно полегшує процес обробки ділянок, дозволяючи працювати як з непророщеними, так і підготовленими до висадки бульбами. Сьогодні саджалки для мінітракторів представлені на ринку широким асортиментом моделей. Це дозволяє зробити оптимальний вибір залежно від фінансових можливостей та будь-яких інших умов.

Особливості конструкції

За конструкцією картоплесаджалка для міні трактора являє собою бункер на базі одного або двох транспортних коліс. До складу обладнання входить транспортна стрічка для подавання бульб та сошник, що підрізає землю. Ззаду плуга розташовується спеціальний загортач у вигляді лопатки, який закопує борозну після укладання картоплі. При цьому виробники пропонують дві основні модифікації картоплесаджалки, а саме:

  1. Однорядні. Такі установки оптимальні для підсобних господарств. Вони підходять для експлуатації в сукупності з мінітракторами потужністю від 10 кінських сил, дозволяючи обробляти до одного гектара землі за годину. Випускаються з об'ємом бункера в межах від 60 до 90 літрів.
  2. Дворядні. Картоплесаджалки відрізняються збільшеною продуктивністю, але вимагають застосування потужніших машин (від 22 к. с.). Оснащуються як одним суцільним бункером для посадкової картоплі, так і двома відсіками, загальний обсяг яких може досягати 500 літрів. При швидкості пересування 4–6 кілометрів за годину дозволяють засаджувати понад 10 гектарів території за один світловий день.

Саджалки для мінітракторів другого типу застосовуються у фермерських господарствах, які володіють земельними ділянками невеликої та середньої площі.

Переваги використання картоплесаджалок

Істотне прискорення темпів висаджування картоплі – це далеко не єдина перевага саджалок. Також вони дозволяють:

  • забезпечити оптимальне заглиблення бульб;
  • внести до ґрунту добрива (за наявності додаткового відсіку в конструкції техніки);
  • точно розрахувати відстань між кущами коренеплодів, що істотно спрощує обприскування й викопування овочів.

Усе це робить вирощування культури максимально зручним без використання великої кількості ручної праці.

Замовити картоплесаджалку

Наш інтернет-магазин здійснює продаж картопляних саджалок для мінітракторів різних модифікацій, пропонуючи купити обладнання за найвигіднішими на ринку України цінами. У каталозі представлені модифікації як для підсобних, так і фермерських господарств з доставкою в будь-яке місто країни. Уся техніка пройшла необхідні випробування, забезпечена гарантіями виробників.