Екскаватори

Для розв’язання широкого спектра завдань застосовуються універсальні варіанти спецтехніки, до яких належать екскаватори. Агрегати відзначаються такими властивостями, як висока маневровість, прохідність та універсальність. Використання таких машин дозволяє замінити не тільки бригаду робітників, а й кілька одиниць спецтехніки. У разі потреби у придбанні якісних агрегатів рекомендуємо розглянути варіанти в нашому центрі Minitractor-ukr. У нас можна купити нові екскаватори китайської фірми Changlin, яка спеціалізується на розробленні та виробництві якісної спецтехніки за конкурентною вартістю.

Про переваги застосування агрегатів

Ця спецтехніка являє собою машини, що поєднують функції фронтального навантажувача та екскаватора. До їх характерних особливостей належать:

  • безвідмовність;
  • надійність;
  • багатофункціональність;
  • якісне виконання робіт;
  • великий експлуатаційний ресурс.

Агрегати відзначаються маневровістю, тому можуть застосовуватися для виконання робіт навіть на обмежених ділянках. Особливо популярні екскаватори в таких напрямках діяльності, як будівництво, гірничодобувна галузь, сільське господарство та дорожньо-ремонтні служби.

Вибір екскаваторів у нашому центрі

Спектр можливостей в екскаваторів дуже великий. За їх допомогою відбувається не тільки швидке, але і якісне виконання таких робіт, як риття колодязів, траншей та котлованів, розроблення ґрунту, установка паль, засипання площ і т. ін. Якщо будівельній організації потрібні надійні агрегати за доступною ціною, то ми пропонуємо китайські екскаватори, які можна швидко придбати в нашому центрі.

Серед популярних моделей слід виділити такі варіанти:

  1. Changlin 620CH — агрегат із потужним 110-сильним мотором DongFeng і максимальною швидкістю руху 45 км/год. Вантажність екскаватора становить 1,7 тонни, а обсяг ковша — 1 м3. Відмінне рішення для виконання широкого спектра землерийних робіт.
  2. Everun ERE35 — представник китайської техніки, який, на відміну від попередньої моделі, побудований на базі гусеничного шасі. Це компактний варіант землерийної машини, який може експлуатуватися різними службами або використовуватися в невеликих будівельних компаніях.

Якщо цікавлять більш потужні варіанти екскаваторів, то можете звернутися до наших менеджерів для замовлення відповідних моделей. Ми працюємо безпосередньо з виробниками спецтехніки, тому пропонуємо її за найнижчою вартістю в Україні.

Для придбання підхожих машин можна відвідати наш центр у Києві й особисто впевнитися в надійності агрегатів. Якщо немає можливості приїхати на місце, тоді ми надамо індивідуальний відеоогляд. Доставлення спецтехніки виконується нашими кваліфікованими водіями. Ми не тільки зможемо запропонувати вам найкращі типи спецтехніки, але ще й розповімо про всі її переваги та недоліки.