Бульдозери

Для виконання масштабних землерийних робіт застосовується спеціалізована техніка. Бульдозери призначені для розробки ґрунтів. З їх допомогою вирішуються такі завдання, як розрівнювання та підготовка майданчиків, переміщення каменів, підняття земляного полотна та багато іншого. При необхідності придбання бульдозера можна розглянути запропоновані варіанти в каталозі нашого інтернет-магазину Minitractor-ukr. Ми зібрали ходові та найнадійніші моделі машин китайського виробництва. У нас можна купити бульдозер за найнижчою ціною в Україні, і при цьому отримати безкоштовне доставлення техніки.

Конструктивні особливості

Такий вид спецтехніки, як бульдозери, класифікується на види за типом шасі. Вони бувають колісними та гусеничними, відрізняються особливостями експлуатації. Найбільш затребуваними є агрегати на гусеничному шасі, які продаються в нашому центрі. До основних елементів техніки належать наступні вузли:

  • відвал — робочий елемент;
  • несуча рама з підрамником;
  • потужний двигун;
  • гідроциліндри для переміщення відвалу.

Така техніка відрізняється високою продуктивністю та витривалістю, використовується в будівельній, гірничодобувній, лісовій, сільськогосподарській та промисловій сфері. Ціна нових бульдозерів залежить від їх технічних параметрів, виробника та наявності допоміжного оснащення (наприклад, ківш, розпушувач). Уточнити вартість можна у наших менеджерів.

Пропоновані моделі техніки

Серйозну конкуренцію на ринку України складає спецтехніка, вироблена в КНР. Бульдозери марки Changlin характеризуються надійністю, безвідмовністю та комфортом при експлуатації. Якщо будівельна компанія має потребу в новій спецтехніці за доступною ціною, тоді пропонуємо звернути увагу на наступні моделі бульдозерів:

  1. Changlin CLD165Y — агрегат з 184-сильним 4-циліндровим дизельним мотором марки Shanghai, оснащений відвалом, об’єм якого становить 4,5 м3. Така машина впорається з будь-якими видами робіт: від вирівнювання територій до розробки ґрунтів на узгір'ях. Ця модель комплектується розпушувачем, за допомогою якого виконується обробка щільних та мерзлих видів ґрунтів.
  2. Changlin CLD165YS — бульдозер з аналогічним 184-сильним мотором, як і попередня модель, розроблений спеціально для експлуатації на в'язких ґрунтах (його ще називають болотоходом).
  3. Changlin CLD220Y — потужність двигуна цієї моделі складає 220 кінських сил, а призначена вона для виконання великих обсягів робіт. Об’єм відвалу становить 9,2 м3, що у 2 рази більше, ніж у попередніх модифікацій.

Вибрати відповідну модель можна на підставі особливостей її експлуатації. Якщо планується велика завантаженість техніки, то краще розглядати потужні варіанти бульдозерів.

Якщо зацікавила конкретна модифікація, то оглянути її можна персонально в нашому центрі, який знаходиться в Києві. При відсутності можливості відвідування ми пропонуємо послугу індивідуального відеоогляду. Замовляючи спецтехніку у нас, покупці отримують не тільки якісні агрегати за низькою ціною в Україні, але і їх безкоштовне доставлення.